محصولات بازدید شده

جدید دکتر ژیواکو Doctor Zhivago دوبه فارسی با کیفیت 1080p نمایش بزرگتر

دکتر ژیواکو Doctor Zhivago دوبه فارسی با کیفیت 1080p

محصول جدید

3,000 تومان با ماليات

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

 

| برنده ۵ جایزه اسکار و برنده ۱۸ جایزه بین المللی دیگر |

نام فارسی فیلم : دکتر ژیواگو

 

ژانر: درام ، عاشقانه ، جنگی

لینک IMDB

امتیاز: ۱۰ / ۸

کیفیت : ۱۰۸۰p | آخرین حد کیفیت

حجم : ۳٫۴۴ گیگابایت

دوبله فارسی حرفه ای و جذاب

صوت دوبله بصورت جداگانه

دو زبانه (صوت دوبله و صوت زبان اصلی)

خلاصه داستان : فیلم به ظاهر داستان زندگی پزشکی شاعر به نام یوری ژیواگو اما در واقع آینه‌ای از جامعه روسیه در نیمه اول قرن بیستم است. مصائبی که ژیواگو دچار آن می‌شود، درد و رنجی است که طبقه متوسط روسیه در دوران زمامداری استالین وپس از انقلاب اکتبر ۱۹۱۷ به آن مبتلا می‌گردد.

حواشی فیلم : عمر شریف بعد از خواندن رمان دکتر ژیواگو، ایتدا می‌خواست نقش پاشا را بازی کند، ولی بعد دیوید لین نقش اصلی را به او سپرد. بعد از اکران فیلم در سال ۱۹۶۷ مدل لباس فیلم مد شد و تعداد زیادی از والدین نام نوزادهای دخترشان را لارا گذاشتند. دیوید لین، ساخت دکتر ژیواگو را پذیرفت، چون بعد از کارگردانی یک محصول بسیار موفق مثل لورنس عربستان، می‌ترسید به عنوان سازنده فیلم‌های مردانه اکشن شناخته شود. پس سراغ یک پروژه احساسی اساسی رفت. تا سال ۱۹۹۴، فیلم در روسیه نمایش داده نشد. فیلم در اسپانیای رژیم فرانکو فیلمبرداری شد و در صحنه مربوط به راهپیمایی انقلابیون، پلیس که ظاهراً فکر می‌کرد این یک انقلاب واقعی است، خود را بر سر صحنه حاضر کرد و چون این صحنه را ساعت سه صبح فیلمبرداری می‌کردند، مردمی که در همسایگی آنجا با صدای سرود از خواب بیدار شده بودند، فکر کرده بودند که رژیم فرانکو سرنگون شده است. این فیلم با بودجه ۱۱ میلیون دلاری توانست فروشی بالغ بر ۱۹۹ میلیون دلار در جهان کسب کند.

جوایز: برنده اسکار بهترین موسیقی ،برنده اسکار بهترین طراحی لباس ،برنده اسکار بهترین طراحی هنری ،برنده اسکار بهترین فیلمبرداری ،برنده اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی ،کاندیدای اسکار بهترین تدوین ،کاندیدای اسکار بهترین صدا ،کاندیدای اسکار بهترین کارگردانی ،کاندیدای اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد ،کاندیدای اسکار بهترین فیلم

دو زبانه : فایل این فیلم بصورت دو زبانه بوده و هردو صوت زبان اصلی و دوبله فارسی در آن گنجانده شده است . بصورت پیشفرض صوت دوبله فارسی هنگام اجرای فیلم پخش میگردد . برای تغییر صوت و مشاهده فیلم با زبان اصلی میتوانید هنگام اجرای فیلم در نرم افزار Media Player Classic بر روی صفحه راست کلیک کرده و گزینه Navigate را انتخاب کنید سپس از شاخه ایجاد شده بر روی Audio Language کلیک کنید و صوت مورد نظر را انتخاب نمایید . امکان تغییر زبان در نرم افزارهای دیگر مانند Kmplayer و دستگاههای پخش خانگی نیز وجود دارد.