محصولات بازدید شده

جدید سریال گمشدگان با کیفیت 1080p شش فصل کامل نمایش بزرگتر

سریال Lost گمشدگان با کیفیت 1080p شش فصل کامل

محصول جدید

41,000 تومان با ماليات

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

http://files.fbcoverstreet.com/content/Wd8I3rejkLyUgJsLW5OSfvCo21TOA67neyS9p7FWK82aJw5Nxndb9K6kaTPCXPin.jpg 

لینکIMDB

ژانر : ماجرایی ، درام ، فانتزی
وضعیت سریال : تمام شده
شبکه : abc
فرمت فایل : Mkv

حجم تقریبی هر قسمت: 700 مگابایت
کیفیت: 1080p HD | بی نظیـــر

زیرنویس فارسی : دارد

حجم کلی سریال 81 گیگابایت میباشد

http://files.fbcoverstreet.com/content/diEtmQG96ki5LwoxYXuELLFDXc4Qq6l4tpEBTE765bibywrpgTMBmC3SdAWJWyRA.jpg

خلاصه داستان : در فصل ششم دوباره داستان دو گروه روایت می‌شود. داستانی از دنیای دیگرکه پرواز اوشیانیک ۸۱۵ سالم بر زمین می‌نشیند و زندگی همه با زندگی‌ای که ما تاکنون در سریال دیده‌ایم، فرق می‌کند. آن‌ها همدیگر را نمی‌شناسند. در طرف دیگر داستان حضور دوباره بازماندگان در جزیره نشان داده می‌شود. همچنین رازهای بزرگ سریال برملا می‌شود. مانند این که جیکوب کیست و … .

درباره سریال : لاست توسط جفری لیبر، جی. جی. آبرامز و دیمون لیندلوف ساخته شد. آن‌ها به صورت مشترک فیلم‌نامه قسمت اول سریال را نوشتند و آبرامز آن را کارگردانی کرد. در طول پخش سریال لیندلوف و کارلتون کیوز، با تعداد زیادی از سازندگان اختصاصی و نویسندگان همکاری داشتند. با توجه به دست‌اندرکاران و بازیگران زیاد فیلم و فیلم‌برداری در بهترین مکان‌ها در اوآهو در هاوایی، این سریال یکی از پرخرج‌ترین سریال‌های تلویزیونی است. این مجموعه تلویزیونی، تحسین مردم و منتقدین را برانگیخت و منتقدان این سریال را در بین ۱۰ سریال برتر تاریخ تلویزیون آمریکا قرار داده‌اند

http://files.fbcoverstreet.com/content/SFo6OSZWPnrvHyNXmJHBfXevuBihhfKUuAJloRTL4DMPtbZf7jLI4Lg4j3KNs1xt.jpg

توضیح کیفیتی : سریال Lost از جمله سریالهای برتر و پربیننده جهان محسوب میگردد ، دیدن صحنه های هیجان انگیزو مناظر چشم نواز این سریال همراه با کیفیت بالا مطمئنا لذت خاصی را بهمراه دارد . این سریال جذاب را با کیفیت بی نظیر HD جهت  آماده کرده است . کیفیت (HD (High Defenition با توجه به حجم بالای آن دارای وضوح تصویری بیش از ۱۰ برابر سایر سریالهای موجود در سایت میباشد .  این سریال را به تمامی بازدیدکنندگان پیشنهاد میکند .